خانه » گوناگون » Xbox One غول پیکر در کانادا

Xbox One غول پیکر در کانادا

Xbox One غول پیکر در کاناداReviewed by رامتین اردشیری فر on Oct 31Rating: 4.5

Xbox One غول پیکر

مایکروسافت در ونکوور کانادا یک Xbox One  غول پیکر ساخته و گیمر های کانادایی با gamertagهای شان (نام کاربری هر عضو ایکس باکس لایو) می توانند این ایکس باکس را آنلاک کنند.

با توجه به اینکه ابعاد آن اعلام نشده، پاسخ به این سوال سخت است. اما اگر نگاهی به عکس منتشره توسط وبلاگ ایکس باکس وان کانادا داشته باشیم، می توان حدس زد که این کنسول غول آسا ۲.۵ تا ۳ متر ارتفاع دارد.

چندی پیش هم مایکروسافت یک سرفیس 383 اینچی در مرکز لندن ساخت،ولی وقتی ماکت غول پیکر سرفیس باشد،برای Xbox One نباشد؟
Xbox One غول پیکر
این ماکت که در شهر ونکوور کانادا مونتاژ شده، بخشی از کمپین تبلیغاتی با نام One Source است.و گیمر های کانادایی با gamertagهای شان (نام کاربری هر عضو ایکس باکس لایو) می توانند این ایکس باکس را آنلاک کنند.
این سازه طولی برابر با 12 متر و عرضی 6 متری و ارتفاعی احتمالا  ۲.۵ تا ۳ متری دارد.
البته هنوز مشخص نیست که منظور مایکروسافت از آنلاک چه بوده است،اما  پس از آنکه تعداد کافی گیمر تگ در آن ثبت شد، این کنسول غول پیکر  دارای دری است که باز خواهد شد.البته هنوز معلوم نیست بعد از بازگشایی آن شاهد چه چیزی خواهیم بود. اما حداقل می دانیم که گزارش خبری رسمی آن می گوید:
اجتماع کاربران ایکس باکس لایو کانادایی می توانند این وان غول پیکر را روشن کرده و آنلاک کنند. و این تجربه ای منحصر به فرد خواهد بود. تنها کافی است گیم تگهای شان را در پروژه ای با نام One Source ثبت نمایند.
تا به حال کمپین تبلیغاتی One Source نزدیک به ۶۴ درصد پیشرفت داشته است و هنوز گیم تگهای بیشتری برای آنلاک شدن نیاز دارد. به نظر نمی آید زیاد طول بکشد تا این پروژه کامل شود و ببینیم چه اتفاقی برای این کنسول غول پیکر می افتد. شما چه اتفاقی را پیش بینی می کنید؟

۲ نظر

  1. برایم خیلی دلچسپ بوده است حال چطور می توانیم به این سنگ های قیمتی دست پیدا کنیم؟

  2. عقیق سیاه دارم اگه خریدار هست تماس بگیرد09198346650

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد -فیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*