خانه » گوناگون » شایعه:لنوو قصد خرید HTC را دارد

شایعه:لنوو قصد خرید HTC را دارد

شایعه:لنوو قصد خرید HTC را داردReviewed by لنوو on Oct 10Rating: 5.0
HTC

HTC

کمپانی تایوانی HTC  با مشکلات مالی شدید، دست به گریبان است؛ هرچند این شرکت‌ موفقیت‌هایی را با محصول جدید خود HTC One کسب کرده است.

لنوو یکی از بزرگترین شرکت های کامپیوتری دنیا است که کم کم در حال تغییر تمرکز از تولید لپتاپ به تولید تبلت و تلفن هوشمند است. چیزی که در این میان لنوو کم دارد، سلیقه طراحی جهانی و تجربه تولید موبایل است و در حالی که ورود به بازارهای مهمی مثل ایالات متحده می تواند برای لنوو حیاتی باشد، خرید اچ تی سی برای تسهیل این امر خیلی منطقی به نظر می رسد.

لنوو به تازگی آغاز به ساخت گوشی‌های هوشمند تحت برند خود کرده است، اما این محصولات معمولا برای بازار چین در نظر گرفته شده‌اند. ین یوانگیکگ، مدیر عامل لنوو، از علاقه‌ی شرکت مطبوع خود برای عرضه‌ی گوشی‌های تولیدی این شرکت در بازارهای جهانی پرده برداشت و اعلام کرد این شرکت برای عرضه ی گوشی‌های خود برای بازار آمریکا در آینده‌ی نزدیک برنامه‌ریزی کرده است. در صورتی که لنوو درصدد عرضه‌ی گوشی‌های خود در بازار جهانی باشد، همکاری با برند معتبری همچون HTC بهترین راهکار پیش‌رو است. HTC نیز از این طریق می‌تواند حضور پررنگ‌تری در بازار بی‌بدیل چین داشته باشد.

اما این کمپانی‌ تایوانی هنوز امیدهای خود را از دست نداده است و تمام تلاش خود را در جهت موفقیت HTC One Max به کار گرفته است. حتی با در نظر گرفتن سقوط ارزش سهام این شرکت، باز هم HTC یک کمپانی با ارزش است و خرید آن هزینه‌ی بزرگی را برای لنوو دربر خواهد داشت.

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد -فیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*