خانه » فناوری » PS VITA TV:ست تاپ باکس و کنسول بازی

PS VITA TV:ست تاپ باکس و کنسول بازی

PS VITA TV:ست تاپ باکس و کنسول بازیReviewed by رامتین on Sep 13Rating: 4.5PS VITA TV:ست تاپ باکس و کنسول بازیسونی چندی پیش از ست‌تاپ‌باکس جدید خود با نام PS Vita TV پرده برداشت و وارد رقابت با Apple TV و Google TV شد. این ابزار یک برتری بزرگ نسبت به رقبا دارد و آن هم امکان اجرای بازی‌های پلی استیشن ویتا بر روی صفحه بزرگ تلویزیون است، اما این همه ماجرا نیست!
8915b4e8038be0e755da33617204e17f_XL

PS VITA TV

 سونی چندی پیش از ست‌تاپ‌باکس جدید خود با نام PS Vita TV پرده برداشت و وارد رقابت با Apple TV و Google TV شد. این ابزار یک برتری بزرگ نسبت به رقبا دارد و آن هم امکان اجرای بازی‌های پلی استیشن ویتا بر روی صفحه بزرگ تلویزیون است، اما این همه ماجرا نیست!

 سونی با عرضه‌ی ست‌تاپ باکس خود در ژاپن، این بار ابتدا ژاپنی‌ها را خوشحال می‌کند. این ست‌تاپ باکس 99 دلاری با اتصال به تلویزیون امکانات کنسول ویتا را در اختیار شما قرار می‌دهد، همچنین یک عدد دسته‌ی DualShock 3 برروی آن عرضه خواهد شد.

مطمئنا عدم عرضه‌ی این محصول در بازار آمریکای شمالی و اروپا اقدامی هوشمندانه نیست. ست‌تاپ باکس سونی محصولی ‌است که شایعه‌ی تولید دستگاهی مشابه آن و با قابلیت‌های موجود در PS Vita از سوی اپل، مایکروسافت و گوگل شنیده شده است. دستگاهی کوچک، ارزان، با قابلیت پخش تصویر ویدئویی و استفاده از اپلیکیشن‌های پخش برنامه‌های تلویزیونی. همچنین با تعبیه دسته‌های DualShock دوست‌داران بازی‌های رایانه‌ای نیز جزو افراد هدف برای این محصول قرار می‌گیرند. این دستگاه دارای قابلیت‌هایی از جمله بسط با PS 4 و همچنین ارتباط Nansy است که اختصاص به کشور ژاپن دارد ولی برای عرضه‌ی بین‌المللی نیز گنجانده شده است.

PS VITA TIV

با وجود شایعات فراوان مبنی بر ساخت دستگاهی با این قابلیت‌ها توسط اپل و گوگل، این سونی است که در حال ایجاد اکوسیستمی کامل برای Play Station است تا خریداران و کاربران آن بتوانند با هزینه‌ای کم از فروشگاه آن که دربردارنده موسیقی‌ها و بازی‌های فراوانی است، استفاده نمایند. قیمت Vita TV از قیمت کنسول  PS Vita  که جدیدا شامل تخفیف هم شده، نیز کمتر است. با توجه به تولید Xbox توسط مایکروسافت، شایعاتی مبنی بر تولید دستکاهی همچون PS Vita توسط مایکروسافت مطرح بود، چراکه همگان مایکروسافت را تنها رقیب سونی در زمینه‌ی کنسول‌های بازی می‌دانند، اما علارغم این شایعات، مایکروسافت تاکنون فعالیتی در این زمینه انجام نداده است، هرچند شایعاتی مبنی بر ساخت یک نمونه‌ی اولیه در ردموند وجود دارد.

PSVITAback

 PS Vita TV در اواخر سال میلادی جاری در ژاپن عرضه خواهد شد.

ویدیوی معرفی قابلیت های این کنسول کوچک در زیر قابل مشاهده است:

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد -فیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*