خانه » فناوری » اولین انسان جهان با رایانه‌ای در زیر پوست!

اولین انسان جهان با رایانه‌ای در زیر پوست!

اولین انسان جهان با رایانه‌ای در زیر پوست!Reviewed by رامتین اردشیری فر on Nov 5Rating: 4.0

Man stitches computer into his arm, becomes DIY cyborg

یک دوستدار فناوری با استخدام یک جراح، دست خود را برش داده و در زیر پوستش بدون استفاده از بیهوشی رایانه‌ای  قرار داده است.

Tim Cannon  که یک هکر است به دلیل جاسازی رایانه ای در زیر پوستش به خود لقب اولین انسان ماشینی جهان داده است.رایانه ای که در زیر خالکوبی بازوی چپش قرار دارد ساخته خودش است و نامش را Circadia 1.0 گذاشته.دلیل اینکه به آن عدد 1.0 را اضافه نموده معلوم نیست،شاید نسخه 2 آن هم در راه است!

 این کامپیوتر کوچک شامل حسگرهای بیومتریکی است که می‌توانند میزان آسیب وارد شده در اثر حضور این رایانه در بدن آقای Cannon را به او گزارش دهند همچنین اطلاعاتی مانند درجه حرارت بدن وی را به دست آورده و به صورت بیسیم به هر ابزار اندرویدی  انتقال می دهد.

Man stitches computer

شاید فکر کنید که اگر باطری این کامپیوتر تمام شودشود چه باید کرد؟ دوباره باید آن را از زیر پوستش درآورند؟خیر،زیرا این رایانه به صورت بیسیم شارژ می شود مانند بعضی از گوشی ها مثل  Galaxy s4!

در آینده آقای Cannon می تواند تا از این رایانه زیرپوستی برای اتصال به گوشی های هوشمند یا خانه خود استفاده کند.در زیر می‌توانید ویدیویی از آقای Cannon را مشاهده کنید.

کانن اولین فردی نیست که ابزاری الکترونیکی در بدن خود گذاشته است، زیر استفاده از تجهیزات الکترونیکی پزشکی در میان بیماران بسیاری رواج دارد،اما اولین کسی است که رایانه ای تقریبا هوشمند نسبت به دیگران در بدن خود قرار داده است.

به نظر شما آیا این کار ارزش دارد؟قرار دادن رایانه ای در زیر پوست با امکاناتی بسیار کمتر از یک گوشی هوشمند.

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد -فیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*