خانه » فناوری » کف پوش هایی از LED

کف پوش هایی از LED

کف پوش هایی از LEDReviewed by رامتین اردشیری فر on Nov 23Rating: 3.5

Philips' LED carpet

LED ها امروزه نقش زیادی در زندگی ما دارند؛استفاده از آن ها برای روشنایی،تبلیغات و….اما فیلیپس استفاده جالب تری از LED کرده است:ساخت موکت برای راهنمایی مردم در مکان های عمومی.

فیلیپس با همکاری یک شرکت معتبر ساخت کف‌پوش صنعتی، اداری و خانگی به نام «Desso» با استفاده از  LED و الیاف موکت، کف‌پوش‌هایی تولید کرده است که می تواند طرح‌ و شکل‌هایی دلخواه نشان دهد.با این کف‌پوش‌ها می‌شود در مکان های عمومی اطلاعات ، لوگو یا متن را نمایش داد و یا با روشن کردن ال ای دی های بخشی از موکت، جهت ورود  به یک سالن یا مکانی از پیش تعیین شده را مشخص کرد.حتی برای  خارج کردن سریع مردم در مواقع ضروری، مثل مسیر خروج اضطراری در سالن های سینما می توان از کف پوش فیلیپس استفاده کرد.

Philips' LED carpet

فیلیپس و Desso سعی دارند علامت های به نمایش در آمده را  به طور هوشمند برنامه ریزی کرده تا افراد را در همه شرایط به جهت درست راهنمایی کند.

فیلیپس پیش از این نیز لامپ‌های هوشمند LightStrips و Hue را معرفی کرده بود که  به کمک یک گوشی هوشمند می‌شد،رنگ هایشان را به 16 رنگ مختلف تغییر داد و حالا با این کف پوش ساخته شده از LED می توانیم رنگ زمین را متناسب با سلیقه و رنگ وسایل اتاقمان تغییر دهیم.

Philips' LED carpet

نمایی نزدیک از موکت LED

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد -فیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*