خانه » فناوری » با “Automatic” هوشمند و ایمن رانندگی کنید

با “Automatic” هوشمند و ایمن رانندگی کنید

با "Automatic" هوشمند و ایمن رانندگی کنیدReviewed by رامتین اردشیری فر on Sep 1Rating: 4.0

اتوماتیک

اگر عادت به سفر با ماشین خود دارید و اهل فناوری هستید؛ محصول شرکت Automatic را امتحان کنید. این ابزار ماشین شما را به یک ماشین هوشمند تبدیل می‌کند.

Automatic می‌تواند مسیرتان را دنبال کند و میزان مصرف سوخت و قیمت را به شما اطلاع دهد.این محصول با تغییراتی کوچک در عادات رانندگیتان می‌تواند در مصرف سوخت صرفه جویی کند.همچنین شما را از خطرات احتمالی آگاه می‌کند و در صورتی که دچار تصادف شدید سریعاً به مقامات محلی و افراد از پیش مشخص شده اطلاع می‌دهد. این ابزار با استفاده از فناوری بلوتوث 4 و الگوریتم‌های صرفه‌جویی، مصرف باتری تلفن هوشمند شما را به حداقل می‌رساند.

به دلیل تاخیر در عرضه نرم‌افزار این ابزار برای اندروید، Automatic ویژگی‌های بیشتری برای کاربران اندروید در نظر گرفته است. اپلیکیشن اندروید این ابزار جالب، می‌تواند تلفن هوشمند شما را در هنگام رانندگی به حالت سکوت (silent) در آورد تا با تمرکز بیشتری رانندگی کنید.

از دیگر امکانات Automatic می‌توان به اعلام محل پارک شده خودرو و گزارش نمودن خرابی موتور اشاره نمود.

Automatic تنها در خودرو‌های بنزینی که از سال 1996 در ایالات متحده به فروش رفته‌اند کار می‌کند. در برخی از خودرو‌ها نیز این وسیله نمی‌تواند از تمام امکانات استفاده کند؛ برای مثال در بعضی خودرو‌ها  قابلیت تشخیص مقدار سوخت مصرف شده وجود ندارد.خودرو‌های پشتیبانی شده توسط Automatic را می‌توانید در این صفحه مشاهده کنید.

نصب ابزار Automatic در خودرو

“اتوماتیک” از پایین فرمان به رایانه خودرو متصل می‌شود – نصب این ابزار کار آسانی است و نیازی به سیم‌کشی داخل خودرو ندارد

اپلیکیشن این محصول تا به حال برای iOS و Android ارائه شده است. Automatic هم‌اکنون به قیمت 99 دلار به فروش‌ می‌رسد.

اطلاعات بیشتر

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد -فیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*