خانه » فیزیک » دانشمندان به دنبال مسافران زمان در اینترنت

دانشمندان به دنبال مسافران زمان در اینترنت

دانشمندان به دنبال مسافران زمان در اینترنتReviewed by مسافر زمان on Jan 6Rating: 4.0

زمان

دو محقق آمریکایی به این فکر افتادند که شاید مسافران آینده زمان در  قالب یک پست وبلاگی، توییت یا یک جستجو اینترنتی، ردی از خود به جا گذاشته باشند.برای همین آن ها در اینترنت جستجو هایی انجام دادند.

اگر شما از آینده به زمان حال سفر کرده بودید،احتمال آن وجود داشت در اینترنت به دنبال مطالبی بگردید که در آینده اتفاق می افتد.

حال دو محقق به نام های رابرت نمیروف و ترزا ویلسون از دانشگاه فناوری میشیگان ،جستجو هایی برای پیدا کردن مسافران زمان انجام دادند:

1-آن ها  در گوگل و توییتر،دنبال کلماتی مانند پاپ فرانسیس گشتند، تا ببینند کسی قبل از پاپ شدن خورخه ماریو برگولیو در گوگل این کلمه را جستجو کرده یا نه. هرگونه نوشته ای قبل از تاریخ ۱۳ مارس ۲۰۱۳ در مورد پاپ فرانسیس به این معنی است که آن شخص از آینده خبر داشته است و به عبارت دیگر مسافر زمان بوده است.

2-در اقدام دوم آنها در «تاریخچه»جستجوهای انجام‌شده در وب‌سایت ناسا، دنبال کسانی گشتند که قبل از سال ۲۰۱۳، جستجویی برای  ISON (یک دنباله دار)انجام داده باشند.

3– سومین اقدام هم، یک درخواست مستقیم در اینترنت از مسافران زمان برای لو دادن اینترنتی خود بود!

ولی در هر سه مورد محققان نتیجه ای نگرفتند!اما این بدان معنا نیست که مسافران زمان وجود نداشته باشند.

البته در این تحقیق جان تایتر استثنا بود؛ جان تایتر کسی است که در دوم نوامبر سال ۲۰۰۰ میلادی شروع به معرفی خود در اینترنت کرد و مدعی شد که مسافر زمان است و از سال ۲۰۳۶ می آید.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on TumblrShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

۴ نظر

  1. میدونیم کسی که زمان رو دراختیار داشته باشه میتونه همه چیزودراختیار بگیره به عبارت دیگر کسی که بتونه در زمان سفر کنه دیگه یک آدم محسوب نمیشه او تقریبا یک خداست وهرکاری که بخواهد میتواند انجام دهد و طبق قرآن انجیل تورات یاهرکتاب آسمانی دیگری چنین چیزی امکان نداره زیرادرهمه آنها باور به قیامت وجود دارد وکسی که بتونه درزمان سفر کنه میتونه در قیامت حاظر نشه که خوب این کاملا غیر ممکنه
    نویسنده:سامان فرمانبر کلاس سوم ریاضی وفیزیک
    اگر کسی بانظر بنده مخالفه میتونه بم زنگ بزنه تاباهم صحبت کنیم09145533264

  2. سلام مطلب خوبی هست اگه چنین چیزی وجود داشته باشد آینده ……..!!!!……………..

  3. مطالب عالیه به منم سری بزن

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد -فیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

*

code