خانه » تبلیغات

تبلیغات

تازه های تکنولوژی

برای سفارش آگهی در سایت XTI.IR و اطلاع دقیق از تعرفه ها و توضیحات تکمیلی لطفا از طریق ایمیل:

ads-mail

یا فرمی که در پایین صفحه قرار دارد اقدام نمایید.

XTI در قبول یا رد هر کدام از تبلیغات اینترنتی آزاد است.

امروزه تعداد کاربران اینترنتی در سراسر جهان، روز به روز بیشتر می شود و اینترنت به وسیله کاربرانی متعلق به گروه های سنی و طبقات اجتماعی مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. به عبارت دیگر، اینترنت به یک رسانه مهم و تاثیرگذار در ارتباطات، سرگرمی، آموزش و اطلاع رسانی تبدیل شده و روز به روز فضا را بر رسانه های سنتی تنگ تر می کند.

▪ شما مایلید خدمات و کار خود را آنلاین عرضه کنید زیرا :

  •  پوشش گسترده با استفاده از شیوه های آنلاین، می توان تبلیغات را به مخاطبان بیشتری نمایش داد. مسلماً همین امر، تاثیرگذاری بیشتر تبلیغات را به دنبال خواهد داشت.
  • مخاطب یابی هدفمند شما با استفاده از تبلیغات آنلاین می توانید محصولات خود را برای گروه های دقیق تر و متمرکزتری از مخاطبان نمایش دهید. این امر کیفیت طرح های تبلیغاتی شما را بالا برده و باعث می شود از تبلیغات خود نتایج بیشتر و ملموس تری به دست آورید.
  • یکی دیگر از مزایای تبلیغات در فضای وب این است که چنین تبلیغاتی – در قیاس با موارد سنتی – بسیار به صرفه تر است. بنابراین شما می توانید با صرف هزینه ای معقول و مناسب، مخاطبان بیشتری را در معرض تبلیغات خود قرار دهید.
  • سرعت تبلیغات آنلاین بسیار سریع تر از تبلیغات آفلاین عمل می کند. شما بلافاصله پس از اجرای طرح تبلیغاتی خود، می تواند گزاره های مورد نظرتان را در معرض دید طیف وسیعی از کاربران و مخاطبان قرار دهید.

شبکه جهانی وب در انتظار خلاقیت منحصر به فرد شماست. مردم هر روز آماده خرید هستند. حتی با کوتاهترین زمانی که صرف می کنید موفقیت های بزرگ به بار خواهد آمد.

حال به نظرتان چه سایت هایی برای تبلیغ شما مناسب است؟ مطمئنا سایت های پربازدید برای تبلیغ شما مناسب است. XTI.IR  با هزینه بسیار مناسبی تبلیغ شما را به مردم نمایش می‌دهد.

تعرفه ها

تبلیغات 125*125

هر بنر 125*125 در ستون کناری تمامی صفحات به مدت یک ماه 7,000 تومان

 

ads-120_240

هر بنر 240*120 در ستون کناری تمامی صفحات به مدت یک ماه 9,000 تومان

تبلیغات اینترنتی

بنر 250*300 در ستون کناری تمامی صفحات به مدت یک ماه 12,000 تومان

 

 بنر ۶۰*۴۶۸

بنر ۶۰*۴۶۸ در پایین تمامی پست ها در صفحات داخلی به مدت یک ماه 9,800 تومان

فرم درخواست نمایش آگهی

نام و نام خانوادگی (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

پیام شما


لطفا کد امنیتی زیر را وارد کنید

captcha